KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062131
nr 1306 2131
Rune Persson, Köksbordet. Signerad. Olja på pannå, 48x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:59:50
100 kr
300 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr